Od 5 lat zapewniam moim Klientom z branży gastronomicznej i sektora spożywczego sugestywne, apetyczne fotografie ich produktów.  Od 4 lat uczę fotografii kulinarnej – w formie kursów i warsztatów zarówno grupowych jak i indywidualnych. Przez ten czas przeszkoliłam około 200 osób – mając kontakt z osobami o zaawansowanej wiedzy w tym temacie, ale również takimi, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z fotografią. Wielu z nich to moi Klienci z sektora gastronomicznego.

Dlatego dobrze wiem z jakimi problemami z fotografowaniem dań borykasz się na co dzień i jestem w stanie Ci w tym pomóc w możliwie najprostszy sposób.

Możesz zapisać się na warsztaty indywidualne w formie stacjonarnej lub on-line, których program szyjemy na miarę Twoich potrzeb i pracujemy na produktach, które będziesz fotografować na co dzień, lub skorzystać z wygodnej formy gotowego kursu on-line, dostępnego TUTAJ – pracujesz kiedy chcesz i zawsze możesz wrócić do nagrań.

Istnieje również możliwość umówienia się na konsultacje na Zoomie, na których opracujemy najlepszą dla Ciebie formę nauki. Aby zapisać się na konsultację wyślij maila na adres kontakt@foodandlight.pl


Pozostańmy w kontakcie!

P.S. Nie lubię spamu, tak jak Ty. Ale mogę Ci przekazać jeden raz w miesiącu inspirujące i wartościowe treści, które wniosą nową jakość w sposób prezentacji Twoich produktów. Daj się zainspirować 🙂
Oprócz tego, pozwolę sobie również przesłać Ci ofertę warsztatów on-line, oraz darmowych konsultacji. Porozmawiajmy 🙂